Indywidualna Księgowa

To projekt biura rachunkowego 4Perfects Sp. z o.o. prowadzony niezależnie i samodzielnie przez Główną Księgową z ponad 18-letnim doświadczeniem zawodowym, posiadającą licencję Ministerstwa Finansów.
Jeśli wybierzecie Państwo ten projekt to skorzystacie z profesjonalnej usługi w zakresie stworzenia, organizacji i nadzoru własnego działu księgowego oraz w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych w siedzibie Państwa firmy, co najmniej na czas trwania projektu dla nowych i istniejących MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH, w szczególności Spółek z o.o. oraz Spółek z o.o. spółek komandytowych.

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH U KLIENTA

We współpracy z Klientem dedykowana Główna Księgowa opracuje formy zabezpieczenia dokumentów księgowych oraz kadrowo-płacowych przed dostępem osób nieupoważnionych i sposób przechowywania w siedzibie Klienta, zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości i wymaganiami GIODO.

LEGALNE I PROFESJONALNE PROGRAMY

Dedykowana Główna Księgowa udzieli pomocy we wdrożeniu w Twojej Firmie wybranych i dopasowanych do profilu działalności oraz możliwości finansowych - profesjonalnych, na bieżąco aktualizowanych programów komputerowych dla mikro lub małych i średnich przedsiębiorstw:
 • finansowo-księgowe (REWIZOR GT, LEFTHAND Pełna Księgowość, SAGE SYMFONIA Finanse i Księgowość, RAKSSQL Księga Handlowa lub RAKS 2000 Finanse i Księgowość, ENOVA365 Księga Handlowa, Comarch ERP OPTIMA Księgowość) ⏎
 • kadrowo-płacowe (Gratyfikant GT, Lefthand Kadry i Płace, SAGE SYMFONIA Kadry i Płace, RAKSSQL lub RAKS 2000 Kadry i Płace, R2 Płatnik, ENOVA365 Kadry i Płace, Comarch ERP OPTIMA Płace i Kadry).

BRANŻE I FORMY PRAWNE

Specjalizujemy się w branży usługowej dla mikro, małych i średnich firm prowadzących PEŁNĄ KSIĘGOWOŚĆ, głównie współpracujemy ze spółkami z o.o. oraz spółkami z o.o. spółkami komandytowymi.

WYSOKI STANDARD WSPÓŁPRACY Z KLIENTEM

KORZYŚCI I GWARANCJE DLA KLIENTA:
 • Zapewniamy  indywidualne podejście do spraw księgowo-podatkowych oraz kadrowo-płacowych w firmie Klienta ⇄
 • Zapewniamy Klientowi weryfikowalność wiedzy księgowej, podatkowej i prawnej dedykowanej Głównej Księgowej odpowiedzialnej za stworzenie, organizację i nadzór Działu Księgowego u Klienta oraz bieżącą obsługę księgową ↹
 • Gwarantujemy ponad 18-letnie doświadczenie zawodowe dedykowanej Głównej Księgowej odpowiedzialnej za prowadzenie ksiąg rachunkowych Klienta ↨
 • Gwarantujemy wysoki standard świadczonych usług księgowych z zakresu prowadzenia ksiąg handlowych oraz usług z zakresu kadr i płac ↟
 • Gwarantujemy Certyfikat Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenia ksiąg rachunkowych.

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA DLA KLIENTA


Księgowość, kadry i płace w siedzibie firmy to konieczność w firmach chroniących swoje poufne informacje przed dostępem osób nieupoważnionych, pewność bezpiecznego przechowywania danych firmowych oraz stabilność kadry działu księgowego i kadrowo-płacowego.

GŁÓWNY TEREN DZIAŁANIA:
Warszawa – Mokotów, Ursynów, Ochota, Śródmieście, miasto Piaseczno.

 • Posiadamy ubezpieczenie OC dla biur rachunkowych na prowadzenie KSIĄG RACHUNKOWYCH,

 • Posiadamy dodatkowe OC na usługi doradztwa podatkowego.

 • Działamy w oparciu o certyfikat Ministerstwa Finansów nr 11689/2005.

 • Posiadamy dodatkowe OC na usługi doradztwa kadry i płace.